O nas

Historia naszej firmy sięga 1991 roku, kiedy to w Jeżowie Sudeckim pod Jelenią Górą powstał nasz zakład, który w ówczesnym czasie trudnił się głównie produkcją elementów studziennych..
0
Complite Projects

Historia naszej firmy sięga 1991 roku, kiedy to w Jeżowie Sudeckim pod Jelenią Górą powstał nasz zakład, który w ówczesnym czasie trudnił się głównie produkcją  elementów studziennych. Lata 90 to głównie poszerzanie asortymentu oraz inwestycje w proste maszyny ułatwiające cykl produkcyjny. Rok 2000 przyniósł wiele zmian. To właśnie wtedy podjęliśmy decyzję o zakupie pierwszego węzła betoniarskiego oraz wibroprasy stacjonarnej do produkcji elementów drobnej architektury, która już na zawsze zmieniła nasze rozumienie prefabrykacji oraz pojęcie jakości.

Nasze sukcesy z czasem skłoniły nas do zakupu wibroprasy kroczącej do produkcji elementów studziennych co znacznie zwiększyło wydajność oraz poszerzyło nasze możliwości. Ciągła obserwacja oraz skrupulatne wsłuchiwanie się się w potrzeby rynku spowodowały wprowadzenie do sprzedaży betonu towarowego, zapraw murarskich oraz mieszanek związanych cementem.

Z biegiem czasu jednakże uznaliśmy, że nadszedł czas na rozstanie się z elementami studziennymi i stąd od niedawna nie mamy ich już w swojej ofercie, co oczywiście spowodowało, że cała nasza uwaga została skupiona na elementach drobnej architektury, infrastuktury drogowej, ogrodowej, grupie prefabrykatów budownictwa wielo oraz jedno rodzinnego oraz betonie towarowym wraz z zaprawami i mieszankami związanymi cementem.

Ponad 30 lat w branży nauczyło nas stawiać przede wszystkim na rozwiązania proste i nowoczesne dające szerokie pole możliwości stąd nasze hasło, solidny partner w fundamentalnych sprawach ...

ADAM RICHMON, CEO

Money is loved when they are held in safe hands. And we love our hands.

Great Team

Then the things you’ve always been doing are no longer working

Own Tools

Choosing a fitting website template is probably the most business

Many Awards

But cheer up, as we’ve prepared a lot of useful tips on this matter

Our Professional Team

Each business niche may require a unique functionality of its own… With that notion in mind, our team of professional

MANAGER

John Ferlander

Borrowers can expect savings, but the banks aren’t required to give them today’s

University of California
Experience 15 years

ANALYST

Amanda Kirsten

Borrowers can expect savings, but the banks aren’t required to give them today’s

University of Massachusetts
Experience 8 years

CHIEF FINANCIER

Adam Noland

Borrowers can expect savings, but the banks aren’t required to give them today’s

University of California
Experience 23 years

Open a personal account and get a bonus.